جستجو
دسته بندی کالاها
  منو Close

  رویه ی بازگرداندن کالا

   

  محصول به هر روشی از ارسال کالا به دست خریدار رسید ،خریدار موظف است جنس را بررسی و اگر از نظر ظاهری آسیبی توسط شرکت ارسال کننده محصول ایجاد شده است ، جنس را تحویل نگرفته و بلافاصله با شهریدکی تماس حاصل فرماید.

  در صورتی که محصولات خریداری شده توسط کاربر مورد تایید قرار نگیرد یا از نظر فنی مشکل تشخیص داده شود، خریدار موظف است ظرف مدت 24 ساعت با شهر یدکی تماس حاصل گرداند و محصول را به صورت کامل و با هماهنگی به شهریدکی ارسال نماید و هزینه ارسال را پرداخت نماید. در صورتی که گروه کارشناسان شهریدکی مورد را تایید کنند هزینه کالا و ارسال به کاربر عودت داده می شود. در صورتی که در زمان مقرر تماسی حاصل نگردد فرض بر ارسال درست جنس و دریافت توسط کاربر تلقی شده و هیچگونه درخواستی پذیرفته نمی شود. هزینه کنسل یا عودت کالا 9 درصد مبلغ خالص کالا میباشد که از اصل مبلغ فاکتور بغیر از هزینه بسته بندی و ارسال کسر و به حساب مشتری ظرف 24 تا 72 ساعت به حساب مشتری واریز میگردد.

   

  معیارهای مغایرت عبارتند از:

  مغایرت مشخصات کالا با مشخصات فنی ارائه شده توسط شهر یدکی ملاک و عکس داخل سایت ملاک 100 درصد نیست

  محصول مرجوع شده باید در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه هولوگرام باشد و هیچگونه پارگی و از بین رفتن جعبه مورد قبول نمی باشد.

  استفاده از محصول شرایط عودت جنس را تغییر داده و پذیرش عودت جنس به تشخیص کارشناسان شهر یدکی می باشد.

  سفارش ، ارسال و دریافت جنس توسط خریدار باید با دقت صورت گیرد و امکان تعویض انتخاب جنس اشتباه توسط خریدار ، شهریدکی مسئولیتی در مقابل آن نداشته و جنس پس یا تعویض نمی گردد. و امکان لغو سفارش قبل از ارسال محصول امکان پذیر می باشد.