جستجو
دسته بندی کالاها
  منو Close

  درباره ما

  فروشگاه اینترنتی شهریدکی کار خود را در سال 1399 در حوزه "فروش آنلاین قطعات یدکی" شروع کرده و امید است با تلاش بی وقفه محیطی امن و تخصصی جهت خرید قطعات برای همکاران و هموطنان عزیز فراهم آورد . اهداف اصلی این فروشگاه فراهم آوردن شرایطی آسان و مناسب برای مشتریان عمده و فروشگاهای لوازم یدکی در جهت خرید قطعات با کیفیت بالا و قیمت مناسب است و در جهت نیل به این هدف سعی داریم تا بهترین و معتبرترین برندهای تجاری در حوزه قطعات یدکی را در این سایت گرد هم آوریم . امیدواریم با ثبت نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود هرچه بیشتر ما را در نیل به این مهم یاری فرمایید.

  سابقه و اعتبار

  این گروه کاری با سابقه بیش از 45 سال در زمینه فروش عمده قطعات در بازرگانی فلسفی و همچنین ارتباط با معتبرترین و متخصص ترین بازرگانان این حوزه شرایطی را فراهم آورده تا همکاران و هموطنان عزیز بدون نگرانی از کیفیت و قیمت به راحتی هرچه بیشتر قطعات مورد نیاز خود را خرید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرند .

  خط مشی فروشگاه شهریدکی

  شهر یدکی به منظور حفظ موقعیت و ارتقاء خود جهت دستیابی به هدف،کسب سهم بیشتری از بازار با افزایش سطح مشتریان ،خود را موظف و متعهد می داند.تا محصولات خود را به نحوی ارایه نماید که علاوه بر رضایت کامل مشتریان نقش موثر و مفیدی در حوزه قطعات یدکی داشته باشد .بدین منظور جهت دسترسی به مقاصد فوق موارد زیر را سر لوحه خود قرار داده است.شناخت و درک کامل از نیازهای تلویحی و تشویقی مشتریان و تلاش در جهت تامین آنها در راستای افزایش میزان رضایت مشتریان،افزایش سطح بهره وری ارتقا کمی و کیفی محصولات است.

  ارزش ها ی شهر یدکی

  -اهمیت بالا به نظرات خریداران

  -شهر یدکی معتقد است لازمه ی تبدیل موضوع سفارش به یک کار حرفه ای نیازمند تخصص می باشد.

  -سرعت بالای تحویل سفارشات

  -امروزه با توجه به سرعت انتقال پیام، خریداران نباید برای دریافت سفارش خود بیش تر از دو روز منتظر بمانند.

  -قیمت منصفانه

  -خدمات با کیفیت به همراه قیمت منصفانه باعث بلند مدت شدن همکاری می شود که ما به این اصل پایبند هستیم

  برای اطلاعات بیشتراز طریق «تماس با شهر یدکی» با گروه شهریدکی در ارتباط باشید.